TURKMESH BACKUP INTERNET

Turkmesh kalitesi ve tecrübesi ile sunulan yedek internet devresidir.

Mevcut Kablolu veya kablosuz internet hattınızın herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda otomatik devreye girer. Kullandığın kadar öde sistemiyle faturalandırılır. Çok düşük maliyet ile internet erişiminiz kesintisiz devam eder.

Kablosuz internet bağlantınız kesildiğinde de erişime devam edebilmenizi sağlayan Backup internet 4.5G hızını işletmenize taşıyor.

Backup internet teknolojisi, kablosuz bağlantınız kesildiğinde dahi internet erişimini sürdürmenizi sağlar. Turkmesh ile internet erişiminin sürdürebilirliğinin sağlanması için 4.5G destekli teknolojiden yararlanabilirsiniz. Veri, görüntü ve ses uygulamalarını olumsuz hava şartlarından etkilenmeden sürdürmenizi sağlayan altyapı, sürekli ve güvenli internet erişimini garanti eder.

Farklı bölgelerde bulunan şubelerle kesintisiz veri akışını sağlayan Backup internet, haber merkezleri, ajanslar, kurumsal firmalar, hastaneler ve üniversiteler gibi çoklu etkileşim ağına sahip olan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Okullar, hastaneler, üniversiteler, yurtlar, oteller, fabrikalar, çalışma ofisleri, kurumlar. Turkmesh' in sunduğu bakup internet hizmeti ile işletmeniz 7/24 online kalsın

logo-smal-white

Turkmesh Backup Internet avantajları

Turkmesh teknik ekibinin sinyal keşfi yapması ile 2 saat içerisinde kurulum tamamlanır ve internetinizi kullanmaya başlarsınız.

  • 2 saatte kurulum yapılır.
  • Kullandığın kadar öde sistemiyle faturalandırılır
  • Otomatik devreye girer.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 teknik destek hizmeti sunar.
logo-smal-white

Backup İnternet Fiyatları

Turkmesh teknik ekibinin sinyal keşfi yapması ile 2 saat içerisinde kurulum tamamlanır ve internetinizi kullanmaya başlarsınız.

Kurumsal müşterilerin Backup internet nedir şeklindeki sorularını en iyi şekilde cevaplayan Turkmesh, 365 gün kesintisiz internet erişimi olacaktır. Bu altyapının sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlayan Wireless teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmak için çok düşük maliyetlerle verilerinizi güvence altına alabilirsiniz. Kablosuz internet sisteminde yaşanacak olası problemlerin giderilmesi için kullandığınız kadar ödeyeceğiniz ek bir güvenlik altyapısına sahip olabilirsiniz.

Kurumuza özel Backup internet fiyatları ve sağlayacağı diğer avantajlar için iletişim formunu doldurun, uzman müşteri temsilciniz size özel teklifini sunsun!

 

Backup İnternet

Backup İnternet

 

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP