FİBER HIZINDA KABLOSUZ SİMETRİK İNTERNET

Simetrik (Upload/Download hızı eşit) internet ihtiyacı olan tüm kurum ve işletmeler için Turkmesh kalitesi ve tecrübesi ile sunulan kaliteli internet hizmetidir.

Okullar, hastaneler, üniversiteler, yurtlar, oteller, fabrikalar, çalışma ofisleri, kurumlar vb. Turkmesh' in sunduğu fiber hızında internet hizmeti ile işletmenizin hizmet kalitesini artırın.

Yeni nesil teknolojiyle kablosuz simetrik internet hizmeti veren Turkmesh ile altyapıya gerek kalmadan internete bağlanmak çok kolay!

Kablosuz Simetrik internet teknolojisi ile bulunduğunuz her yerde hızlı internet bağlantıları sağlayan Turkmesh altyapısı, internet sorunlarını ortadan kaldırıyor. Kesintisiz internet hizmeti sunan ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde taşınabilir hızlı internet sağlayıcı görevi gören simetrik internet fiyatları açısından da karlı bir seçim olarak karşınıza çıkıyor.

Bağlantı hızınız düşmeden, kesintisiz kablosuz simetrik internet hizmeti sağlayan Turkmesh ile zamanın ötesine geçebilirsiniz. Coğrafi konumuz internet altyapısına uygun olmasa bile, taşınabilir internet teknolojisiyle 5 Mpbs’den 500 Mpbs’ye kadar değişen hızlarda internet kullanabilirsiniz.

Kablosuz Simetrik İnternet Fiyatları

İnternet teknolojisinin yoğun olarak kullanıldığı Türkiye’de kablosuz internet fiyatları son derece değişken olabiliyor. Fiyat ve performans değerlendirmesi açısından eşit olmayan SSL hizmetlerinin aksine Turkmesh geniş altyapı ağını modeminize taşıyarak, modeminizi de bulunduğunuz tüm konumlarda aktif kullanmanızı sağlıyor. Üstelik bütçenize en uygun fiyatlarla internete bağlanabilirsiniz! Simetrik internet olarak nitelendirilen bu sistem sadece 2 saat içinde kuruluyor.

Detaylı bilgi almak, 365 gün kesintisiz teknik destek imkanlarından yararlanmak ve size özel fiyat teklifimizi incelemek için aşağıdaki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

logo-smal-white

Turkmesh İnternet özelikleri

Turkmesh omurgası üzerinden sunulan kurumsal (simetrik) internet devresidir. Turkmesh kablosuz internet ile 5 Mbps den başlarayak 500 Mbps hıza kadar kalitesi ve kesintisiz internet hizmeti alabilirsiniz.

  • Kurumsal internet devresi için günlerce beklemek zorunda bırakmaz.
  • 2 saat içerisinde kurulum yapılır.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 Teknik destek sunar.

Kablosuz Simetrik İnternet

FİBER HIZINDA KABLOSUZ SİMETRİK İNTERNET

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP