TURKMESH VPN

Turkmesh kalitesi ve tecrübesi ile sunulan VPN hizmetir.

Çoklu lokasyona sahip işletme ve kurumların IT yönetimini tek merkezden, basit ve güvenli şekilde gerçekleştirmeleri artık zaruret haline gelmiştir. Dağınık ve tek merkezden yönetilmeyen IT sistemleri zaman ve kaynak kaybının yanı sıra çok ciddi güvenlik açıkları oluşturmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için VPN teknolojileri devreye girmektedir.

Turkmesh, çoklu lokasyona sahip işletmeler için güvenli ve sabil çalışan VPN hizmetleri sunmaktadır.

Turkmesh VPN Virtual Private Network sistemini kullanmak isteyen kurumsal firmalara özelleşmiş bir ağ sistemi kurulumu sağlıyor.

Güvenli VPN  işletmeler için VPN desteği sunulmasını sağlayan Turkmesh hizmetlerinden biridir. Yerel ağlara erişim sağlayan ve evinizden ofisteki bilgisayarınıza bağlanmanıza yardımcı olan sanal bir ağ bağdaştırıcısıdır. Kamuya açık ağlarda çok sık kullanılan bu sistem, güvenli bir şekilde yönetilmediğinde saldırılara açık bir hale gelebilir. Hem güvenli hem de sorunsuz çalışan VPN sistemi için ihtiyacınıza uygun çözümler bulabilirsiniz.

Çok oyunculu espor müsabakaları ve oyunlarda yaşanan ping sorununun da giderilmesini sağlayan Turkmesh VPN sistemi, ihtiyacınıza uygun şekilde planlanarak sisteminize adapte edilmektedir. Kurumsal şirketler, hastaneler, üniversiteler, okullar ve çok merkezli ofisler için iyi bir seçimdir.

VPN Fiyatları

İşletmeniz ya da kurumsal ofisleriniz için satın alacağınız güvenli VPN fiyatları aylık olarak belirlenmektedir. Kullanım kapasiteniz ve sıklığına göre değişecek olan fiyatlar oldukça uygundur. Kesintisiz VPN erişimi ve IT yönetimini eksiksiz biçimde gerçekleştirmeniz için kullanılan VPN sistemleri, merkez ve şubeler arası bağlantıların gerçekleşmesini sağlar.

Güvenli internet erişimi ve şubeler arası network sistemleri için Turkmesh VPN tekliflerini alacağınız iletişim formunu doldurun! Size özel müşteri temsilciniz işlemlerinizi başlatsın.

logo-smal-white

Turkmesh VPN Özellikleri

Turkmesh ağ mühendislerinin projelendirmesiyle kısa süre içerisinde işletmenize özel VPN hizmeti aktif hale gelir.

  • Tüm şubelerin IT yönetimi tek merkezden gerçekleşir.
  • Merkez ile şubeler arası network bağlantıları güvenli bir şekilde gerçekleşir.
  • Kesintisiz ve stabil VPN erişimi sağlar.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 teknik destek hizmeti sunar.

Turkmesh Vpn

Turkmesh Vpn

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP