TURKMESH VPN

Turkmesh kalitesi ve tecrübesi ile sunulan VPN hizmetidir.

Çoklu lokasyona sahip işletme ve kurumların IT yönetimini tek merkezden, basit ve güvenli şekilde gerçekleştirmeleri artık zaruret haline gelmiştir. Dağınık ve tek merkezden yönetilmeyen IT sistemleri zaman ve kaynak kaybının yanı sıra çok ciddi güvenlik açıkları oluşturmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için VPN teknolojileri devreye girmektedir.

Turkmesh, çoklu lokasyona sahip işletmeler için güvenli ve stabil ağ servisleri ile VPN hizmetleri sunmaktadır.

Turkmesh VPN ağı, ihtiyacınıza uygun şekilde planlanarak sisteminize adapte edilmektedir. Kurumsal şirketler, hastaneler, üniversiteler, okullar ve çok merkezli ofisler için iyi bir seçimdir.

Kesintisiz VPN erişimi ve IT yönetimini eksiksiz biçimde gerçekleştirmeniz için kullanılan VPN sistemleri, merkez ve şubeler arası bağlantıların gerçekleşmesini sağlar.

Güvenli internet erişimi ve şubeler arası network sistemleri için Turkmesh VPN tekliflerini alacağınız iletişim formunu doldurun! Size özel müşteri temsilciniz işlemlerinizi başlatsın.

logo-smal-white

Turkmesh VPN Özellikleri

Turkmesh ağ mühendislerinin projelendirmesiyle kısa süre içerisinde işletmenize özel VPN hizmeti aktif hale gelir.

  • Tüm şubelerin IT yönetimi tek merkezden gerçekleşir.
  • Merkez ile şubeler arası network bağlantıları güvenli bir şekilde gerçekleşir.
  • Kesintisiz ve stabil VPN erişimi sağlar.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 teknik destek hizmeti sunar.

Turkmesh Vpn

Turkmesh Vpn

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP