TURKMESH HAKKINDA

2007 yılında, iki ortağın girişimi ile kurulan Turkmesh, geleceğin internet teknolojilerinde ve hususiyle kablosuz teknolojilerde olduğunu öngörüp bu alana yönelmeyi hedefledi.

Ortaklar, aktif olarak pazara girmeden önce gerekli alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Böylece, sistemin hatasız çalışır hale getirilmesini sağladı. Kısa sürede kablosuz internet teknolojiler alanında uzmanlaştı. Günümüzde, mesh teknolojisini kurumsal pazarda kullanan ve Turkmesh’inki kadar geniş bir kapsama alanına sahip başka bir firma bulunmamaktadır.
Kullandığı yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerine sunmayı, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi görev edinen Turkmesh, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYON

İnternet servis sağlama teknolojilerinde, yakın geleceğin kablosuz teknolojiler üzerinden sağlanacağını öngörmektedir. Bu kapsamda hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti verileri baz alınarak, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmayı hedefliyor.

MİSYON

Geleceğin teknolojisi olan kablosuz iletişim teknolojilerinin uygulama ve işletme standartlarını oluşturup tüm Türkiye'de internet erişim hizmetinin ekonomik ve aynı zamanda yüksek kaliteli olmasını sağlamak.

Turkmesh'in Sahip Olduğu Lisanslar

  • ISP Lisansı (2009)
  • Altyapı İşletmeciliği Hizmeti
  • Sabit Telefon Hizmeti
  • Uydu Haberleşme Hizmeti
  • Uydu Platform Hizmeti

 

Turkmesh'in resmi ticaret ünvanı

Turkmesh İletişim Hizmetleri A.Ş.

Vergi Kimlik No: 8450302661 Beylikdüzü

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP