Turkmesh Hakkında

2007 yılında, iki ortağın girişimi ile kurulan Turkmesh, geleceğin internet teknolojilerinde ve hususiyle kablosuz teknolojilerde olduğunu öngörüp bu alana yönelmeyi hedefledi.

Ortaklar, aktif olarak pazara girmeden önce gerekli alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Böylece, sistemin hatasız çalışır hale getirilmesini sağladı. Kısa sürede kablosuz teknolojiler alanında uzmanlaştı. Günümüzde, mesh teknolojisini kurumsal pazarda kullanan ve Turkmesh’inki kadar geniş bir kapsama alanına sahip başka bir firma bulunmamaktadır.
Kullandığı yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerine sunmayı, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi görev edinen Turkmesh, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Vizyon

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti verileri baz alınarak, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak.

 

Misyon

Kullandığımız yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerimize sunmak, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini arttırmak

Turkmesh'in Sahip Olduğu Lisanslar

  • ISP Lisansı (2009)
  • Altyapı İşletmeciliği Hizmeti
  • Sabit Telefon Hizmeti
  • Uydu Haberleşme Hizmeti
  • Uydu Platform Hizmeti

 

Turkmesh'in resmi ticaret ünvanı

TM Uluslararası Elektronik Bilgilendirme Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş.

Vergi Kimlik No: 8450302661 Beylikdüzü

 

REFERANSLARIMIZ
TOP