RADYOLİNK İNTERNET

Hızlı internet kullanabilmek için artık bulunduğunuz lokasyona altyapı gelmesini beklemenize gerek yok çünkü radyolink internet var!

Elektromanyetik dalgaları kullanarak hızlı internet erişimi sağlayan radyolink internet kablosuz internet teknolojisini daha pratik kullanmanızı sağlıyor. İnternet hızınız yeterli değilse ve her işlemde bekliyorsanız fiber altyapınız olmasa bile internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde son yıllarda aktif olarak kullanılmaya başlayan radyolink ve metro internet, daha ekonomik ve güvenilir bir internet deneyimi sunuyor. Bağlantının elektromanyetik dalgalarla sağlanmasıyla santraller arası iletişim kuran sistem, Turkmesh altyapısıyla işletmenizi hızlandırıyor.

Radyolink İnternet Fiyatları

İstediğiniz yöne hızlı bağlantı taşıyan radyolink internet sistemi, kalabalık ofisler için yüksek hızda internet erişimi sağlıyor. Güçlü Turkmesh altyapısıyla kullanılan ve her durumda stabil bir performans almanızı sağlayan bu sistem, hızlı teknik destek ve aktivasyonla hizmet veriyor. Her ofisten bağımsız olarak çalışma imkanı sağlayan bulut sistemli altyapı, üstün kalitedeki simetrik internet desteğini de işletmenize özel hale getiriyor. Fiyat açısından da ucuz ve memnun edici olan sistemin size en uygun planlarını ağ analizi ile belirlemek mümkün oluyor.

Fiyat teklifi almak ve radyolink başvurusunda bulunmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurup, size özel müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

logo-smal-white

Turkmesh Rayolink İnternet

.

  • Ek talep doğrultusunda firewall hizmeti sunar.
  • Ek talep doğrultusunda saldırı tespiti (IDS/IPS) yapar ve engeller.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 teknik destek hizmeti sunar.

Radyolink İnternet

Radyolink İnternet

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP