KABLOSUZ NOKTADAN NOKTAYA AĞ

Birden çok coğrafi lokasyona sahip firmalar ve benzeri kurumsal iş yerlerinin kablosuz olarak kendi aralarında oluşturulan local network devresidir.

Turkmesh kalitesi ile şubeler arasında oluşturulan noktadan noktaya ağ devresi ile, tek merkezden tüm şubelerin IT yönetimi güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Kablosuz noktadan noktaya internet nedir sorusuna cevap olarak verilecek en net tabir, local network sisteminin özelleştirilerek kullanılmasıdır.

Noktadan noktaya internet birden fazla coğrafi konuma sahip işletmelerin kendi özel local network ağlarının oluşturulmasıdır. Kurumunuza özel olarak tasarlanan ağ sisteminin, merkezden şubeye erişim sağlamak üzere özelleştirilmesidir. Böylece kesintisiz etkileşim sağlamanız ve kurum için işlemlerinizi sıradan SSL’den bağımsız sürdürmeniz mümkün olur.

IT yönetimi açısından önemli olan bu sistem, Turkmesh Point to Point Network güvencesiyle uygulanmaktadır. Noktalar arasında veri kaybı olmadan iletişim kurulmasını sağlayan sistem, tek merkezden yedek alma ve geri yükleme işlemlerine de olanak tanır.

Noktadan Noktaya İnternet Fiyatları

Kurumsal ihtiyaçlarına göre şekillendirilen noktadan noktaya internet fiyatları ağınızın büyüklüğüne göre değişmektedir. Çoklu konumlarda şebekeler arası kesintisiz ve hızlı internet erişiminin sağlanması için 2007 yılından beri hizmet veren Turkmesh, kurumunuza özel noktadan noktaya kablosuz internet sistemleri tasarlıyor. 2 saat içinde kurulumu tamamlanan bu sistem, kablosuz erişimin eksiksiz olarak gerçekleşmesini sağlıyor. 7/24 destek veren teknik ekip, hattınızın durumunu sürekli takip ederek olası sorun ve saldırıların tespit edilmesini de sağlamaktadır.

Firmanıza özel müşteri temsilcinizde görüşmek ve fiyat teklifi almak için iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

logo-smal-white

Turkmesh Point to Point Network

Turkmesh teknik ekibi 2 saat içerisinde kurulumu tamamlar ve noktadan noktaya ağ kullanıma hazır hale gelir.

  • 2 saatte kurulum yapılır.
  • Noktalar arası veriler hızlı ve kayıp olmadan taşır.
  • Tek merkezden tüm lokasyonlar kontrol edilir.
  • Tek merkezden tüm şubelerin yedek alma ve geri yükleme işlemi yapılır.
  • Merkez ile lokasyonlar arasında veriler güvenli bir şekilde aktarılır.
  • Hattın durumunu 7/24 izleme imkânı sunar
  • Firmaya/Müşteriye özel teknik personel atanır
  • 7/24 teknik destek hizmeti sunar.

Kablosuz Noktadan Noktaya Ağ

Kablosuz Noktadan Noktaya Ağ

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP