TURKMESH FİBER İNTERNET

Müşterin talepleri doğrultusunda Turkmesh kalitesi ve güvencesi ile sunulan fiber internet hizmetidir.

Fiber internet talebi olan müşteriler için, istenilen hız ve yüksek kalite ile data aktarımı yapan kurumsal (simetrik) internet devresidir. Hat tamamen müşteriye özel ve paylaşımsızdır.

Günümüzde birçok lokasyonda aktif olmayan fiber internet altyapısını oluşturmak için kullanılan simetrik internet sistemi paylaşımsız ve özeldir.

Fiber internet ya da altyapısız fiber internet olarak bilinen kurumsal internet devreleri, müşterinin talepleri üzerine tasarlanır. Paylaşımsız ve özel olarak oluşturulan internet hizmeti, güvenli ve kesintisiz erişimin sağlanması için oluşturulur. Ek talep üzerine güvenlik desteği de verilen bu sistem, olası saldırılara karşı tedbir almak istediğinizde de teknik destek hizmeti vermektedir.

Günümüzde farklı ISS’lerin sunduğu fiber altyapıdan bağımsız olarak erişimin kesintisiz olmasını sağlayan destek veren Turkmesh, Backup İnternet hizmetiyle internet deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır. Fiber altyapınızı kullanamadığınız durumlarda hızlı bir veri akışını sağlayan bu destekle, kesintisiz bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Fiber İnternet Fiyatları

Bağlantı hızınız ve kurumsal ihtiyaçlarınız dikkate alınarak belirlenen fiber internet fiyatları değişkenlik göstermektedir. Alacağınız ek hizmetler ya da bağlantınızın daha güvenli olmasını sağlayan güvenlik paketleriyle çok uygun fiyatlara altyapısız internet teknolojisine sahip olabilirsiniz. Metro İnternet, fiber internet ve diğer hizmetlerimiz için kurumuza özel ağ tasarımı yapılmaktadır.

Bölgenizde Turkmesh fiber internet hizmeti almak için altyapıya gerek yoktur, bağlantı hızınızı detaylı öğrenmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

logo-smal-white

Turkmesh Fiber İnternet

.

  • Ek talep doğrultusunda firewall hizmeti sunar.
  • Ek talep doğrultusunda saldırı tespiti (IDS/IPS) yapar ve engeller.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 teknik destek hizmeti sunar.

TURKMESH FİBER İNTERNET

TURKMESH FİBER İNTERNET

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP