PROFESYONEL KABLOSUZ AĞ MİMARİLERİ TASARIMI

Uzmanı olduğu kablosuz ağ teknolojilerinde, Turkmesh kalitesi ve tecrübesi ile profesyonel kablosuz ağ tasarımları hizmetleri sunar.

İşletmelerin ve kurumların ihtiyacına göre, profesyonel kablosuz ağ tasarımları ve kurulumları için anahtar teslim projeler üretir.

Okullar, hastaneler, üniversiteler, yurtlar, oteller, fabrikalar, spor salonları, fuar alanları,  çalışma ofisleri, kurumlar. Turkmesh' in sunduğu kablosuz ağ projeleri ile güvenli ve karalı şekilde çalışan wifi ağı ile işletmenize sinerji katın.

Kablosuz ağ mimarileri tasarımı konusunda hizmet veren Turkmesh size özel Network mimarisi yaparak, ağ kullanımınıza size özel tasarlıyor.

Network mimarisi  kurumsal işletmelere özel olarak tasarlanan yerel/geniş alan ağlarının özelleştirilmesini sağlayan bir hizmettir. Ağ sürücülerini izlemek, yazılımları çalıştırmak ve güvenlik konusunda eksiksiz bir hizmet sağlamak için çalışan Turkmesh Ağ mimarisi ekibi, ağ tasarımını en temelden sağlıyor. Anahtar teslim üretilen ve kararlı bir şekilde kullanılmaya başlayan kablosuz ağ projelerinde indoor ve outdoor wireless çözümleri özgünleştirilerek kurumuza uygun olarak tasarlanıyor. Tüm ihtiyaçlara yönelik Network hizmeti için Turkmesh uzmanlığını güvenle tercih edebilirsiniz.

Şirketlere Özel Ağ Mimarisi

Kurumsal firmanız için sadece sizin ihtiyaçlarınız ve kullanımınıza uygun olarak üretilen network mimarisi ile ağ işlerliğiniz kesintisiz biçimde devam etmektedir. Ağa bağlı olan cihazların birbirleriyle olan iletişimlerini yönetmenizi sağlayan bu sistem, Client server ve P2P mimarileri dışında da projelendirilmektedir. Yerel ve uzaktan bağlantı sırasındaki iletişimin kalitesinin ön plana çıktığı ağ mimarisi, esnek, güvenli ve kesintisiz olarak Turkmesh kullanıcılarına özel hale getiriliyor.

Şirketinizin kendi özel ağını oluşturmak için size destek olacak ağ mimarlarımızla görüşmek ve teklif almak için hemen formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

logo-smal-white

Turkmesh kablosuz ağ mimarileri tasarımı

Turkmesh teknik ekibi, indoor ve outdoor wireless çözümlerinde tasarımdan en son kurulum aşamasına kadar özgün projeler üretir.

  • Projeler işletmeye özel titizlikte tasarlanır.
  • Kararlı şekilde çalışan projeler üretir.
  • Cisco, Ruckus, Ubt gibi bilinen markalar ile çalışır.
  • Tüm cihazları online izler.
  • Sms ile durum bilgilendirmeleri gönderir.
  • 5651 ve Hotspot uygulamalarına uygun projeler geliştirir.

Kablosuz Ağ Mimarileri Tasarımı

Kablosuz Ağ Mimarileri Tasarımı

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP