TURKMESH AĞ YÖNETİMİ VE İZLEME ÇÖZÜMLERİ

Turkmesh, iletişimi hızlı ve yönetilebilirliği basite indirilmiş performanslı ağ yönetimi ve izleme çözümleri sunmaktadır.

Çoklu lokasyona sahip dağınık ağ mimarisi olan işletmelerin, merkezi ağ yönetimi ve izleme sistemleri olmadığında, zaman ve performans kaybı ile uzun vadede yüksek maliyet gibi sonuçlar doğurmaktadır.  Bununla beraber merkezi yönetimi olmayan ağların güvenlik zafiyetleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Müşterilerimize, network yönetimi ve izleme çözümleri ile güvenlik, maliyet  zaman kazancı olarak geri dönüşü olan katma değerli hizmetler sunmaktayız.

2007 yılından beri internet teknolojileri konusunda profesyonel çözümler sunan Turkmesh ağ yönetimi ve izleme desteği sağlıyor.

Merkezi ağ yönetimi ve izleme sistemleri konusunda destek sağlayan Turkmesh, çoklu konumlardaki dağınık ağ yapısının kontrol edilmesine yardımcı olur. Ağ erişimi ve iletişimindeki performans kayıplarını minimize eden sistem, zaman ve maliyet kayıplarınızı önlemeye yardımcı olur. Her aşamada SMS bilgilendirmesi ve özel Turkmesh yazılımı kontrolü sağlayan merkezi upgrade sistemiyle, ağların güvenlik zafiyetlerinin kontrol edilmesi  mümkün olur.

Ağ Yönetimi Nedir?

Turkmesh tarafından oluşturulan izleme çözümleri ve ağ yönetimi bilgisayar ağınız üzerinde tam kontrole ulaşmanızı sağlayan bir destek vermektedir. Donanım, yazılım ve lisans kullanımlarınızın konfigürasyonu IT güvenliğini maksimize eder. Böylece altyapınızda herhangi bir değişiklik gerekip gerekmediği, ağınızın güvenliği ve doğru işletim sistemlerinin kullanılmasıyla dahili ve harici güvenlik değerlendirmeniz yapılmış olur. Kurumsal işletmeler için önemli olan ağ yönetiminde kontrol ve verimlilik, olası riskleri önceden görüp değerlendirmenizi sağlar.

Profesyonel ağ kullanımında kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet veren Turkmesh izleme ve ağ yönetimi hizmeti, iletişiminizin hızlı ve yönetilebilir olmasını sağlar. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurup detaylı bilgi edinebilirsiniz.

logo-smal-white

Ağ yönetimi ve İzleme Çözümleri

Turkmesh, müşterilerine aşağıdaki başlıklar altında ağ yönetimi ve izleme çözümleri sunmaktadır.

  • Merkezi yönetim. (SNMP ve Radius ugulaması ile)
  • Merkezi izleme ve takip. (Turkmesh'in kendi izleme yazılımı ile)
  • SMS Bilgilendirilmesi.
  • Merkezi upgrade.

Ağ Yönetimi ve İzleme Çözümleri

Ağ Yönetimi ve İzleme Çözümleri

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP