METRO İNTERNET

Metro internet ihtiyacı olan tüm kurum ve işletmeler için Turkmesh kalitesi ve tecrübesi ile sunulan kaliteli internet hizmetidir.

Okullar, hastaneler, üniversiteler, yurtlar, oteller, fabrikalar, çalışma ofisleri, kurumlar...Vs Turkmesh' in sunduğu fiber hızında metro internet hizmeti ile işletmenizin hizmet kalitesini artırın.

Kurumunuza özel olarak tahsis edilen metro internet, ISS üzerinden protokol dönüşümü gerekmeden yüksek hızda internet sunuyor.

Yüksek hızda internet kullanmak için protokol dönüşümü ve paylaşım gerekmeden çalışan metro internet Turkmesh altyapısıyla işletmenize özel internet erişimi sağlıyor. Noktadan noktaya internet desteği sağlayan ve size özel bi hat dahilinde kullanılabilen bu sistem, limitsiz data gönderimine de olanak tanıyor. Kota sınırlaması olmadan yüksek hızda ve kesintisiz internet kullanmayı sağlayan bu sistem, yüksek upload hızıyla veri iletişiminde konforu vaat ediyor.

Metro Internet Fiyatları

Turkmesh metro internet size özel bir kablo üzerinden internet erişimi sağlar. Ek paketler ve ekstra ücretlere neden olmadığı için fiyat açısından tatmin edicidir. VPN ve IP hizmetleriyle de uyumlu çalışan metro internetin 5-10 Gbit saniye arasında değişen hız seçenekleriyle fiyatları değişmektedir. Yüksek kapasitede dosya gönderip alan (upload/download) işletmeler için ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra, kesintisiz iletişim sağladığı için zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Kurumuza en uygun noktadan noktaya internet paketlerini seçmek ve ağ uygulamalarından yararlanmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurup, teklif alabilirsiniz.

logo-smal-white

Turkmesh Metro İnternet Özelikleri

Turkmesh omurgası üzerinden sunulan kurumsal metro internet devresidir. Turkmesh kablosuz internet ile 5 Mbps den başlarayak 500 Mbps hıza kadar kalitesi ve kesintisiz internet hizmeti alabilirsiniz.

  • Kurumsal internet devresi için günlerce beklemek zorunda bırakmaz.
  • 2 saat içerisinde kurulum yapılır.
  • Müşteriye özel teknik personel atar.
  • 7/24 Teknik destek sunar.

Metro İnternet

Metro İnternet

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için (0850) 220 12 12 numaralı Turkmesh müşteri hattımızı arayabilirsiniz ya da iletişim formu ile talebinizi iletebilirsiniz.

Referanslarımız
Teknolojiler
   
TOP